Дерматоонкологія

Дерматоонкологія – це вузька галузь медицини, яка поєднує в собі дерматологію і онкологію. Створена для діагностики та лікування новоутворень шкіри і слизових, а також для профілактики раку шкіри. Наші дерматоонколога проводять дерматоскопію і лазерне лікування всіх новоутворень шкіри незалежно від виду і розміру освіти.

Дерматоскопія

 Дерматоскопія – неінвазивний метод діагностики, який дозволяє розглядати їх при збільшенні. Завдяки дерматоскопу вивчається структура родинки, її симметрія, окрас, що дає можливість поставити правильний діагноз. «Спокій» пропонує дослідження та лікування новоутворень шкіри будь-якої складності.

На сьогоднішній день дерматоскопія є найточнішим і надійним способом своєчасного виявлення, попередження та діагностики раку шкіри. Дана методика практично не має протипоказів, відрізняється високою ступенем інформативності і заслужила велику кількість позитивних відгуків, як з боку працівників медичної сфери, так і від пацієнта.

Консультація лікаря дерматоонколога + дерматоскопія – 200 грн

Лікування родимок

Невуси (родимки) – доброякісні утворення на шкірі або слизових. Ми проводимо діагностику і лазерне видалення утворень будь-якої складності і розміру ефективно, швидко і безболісно.

Невуси (родимки) – доброякісні утворення на шкірі або слизових. Вони бувають тілесного кольору або корічневог. За формою можуть бути плоскими або опуклими, гладкими або бородавчастими. Є родимки безпечні. Але є ті, які схильні до злоякісного переродження. Ми проводимо процедуру лазерного видалення утворень будь-якої складності і розміру ефективно, швидко, безболісно і під місцевою анестезією. Процедура лазерного видалення родимок дозволяє максимально швидко і ефективно усунути шкірні новоутворення, в незалежності від їх розміру, структури і характеру. Дана методика має низку істотних переваг, до яких можна віднести високу ступінь ефективності, безпеку і повна відсутність больових відчуттів.

Епідермальний невус (бородавчастий невус) до 5мм, 1шт – 650 грн

Епідермальний невус (бородавчастий невус) до 10мм, 1шт – 1800 грн

Прикордонний (внутріепідермальних) невус до 5мм, 1шт – 450 грн

Складний невоклеточний невус до 5мм, 1шт – 400 грн

Складний невоклеточний невус до 10мм, 1шт – 950 грн

Складний невоклеточний невус до 20мм, 1шт – 1800 грн

Внутрідермальний невоклеточний невус до 5мм, 1шт – 550 грн

Внутрідермальний невоклеточний невус до 10мм, 1шт – 1200 грн

Внутрідермальний невоклеточний невус до 20мм, 1шт – 3300 грн

Диспластичний невус (Кларка) до 10 мм, 1 шт – 1800 грн

Диспластичний невус до 20 мм, 1 шт – 4800 грн

Простий блакитний невус (меланоформний невус) до 5мм, 1 шт – 1800 грн

Простий блакитний невус (меланоформний невус), до 10мм, 1шт – 3550 грн

Невус Шпіц (ювенільний меланома) до 10мм, 1шт – 2900 грн

Плямистий невус до 20мм, 1 шт – 2800 грн

Невус сальних залоз Ядассона до 5мм, 1шт – 600 грн

Невус сальних залоз Ядассона до 10мм, 1шт – 900 грн

Невус сальних залоз Ядассона до 20мм, 1шт – 2600 грн

Невус сальних залоз Ядассона до 50мм, 1шт – 6800 грн

Галоневус (невус Саттона) до 10мм, 1шт – 1800 грн

Лікування навколонігтьових бородавок

Навколонігтьові бородавки – це жорсткі тілесні новоутворення, які з’являються близько нігтьової пластини або під нігтями, можуть зіпсувати не тільки зовнішній вигляд рук і ніг, але і нігтів. Позбутися від них можна за допомогою лазеролікування.

Бородавки – це новоутворення на шкірному покриві, результат зараження вірусом папіломи. Існують різні форми вірусу і прояв його на різних ділянках тіла. Навколонігтьові бородавки – це новоутворення, що носять доброякісний характер, локалізуються близько нігтьової пластини (рук або ніг) і під нею. Хоч бородавки не завдають шкоди здоров’ю, але мають вкрай не естетичний вигляд. Крім цього, дане новоутворення заподіює серйозної шкоди нігтьової пластини, поступово руйнуючи її. Добре, що навколонігтьові бородавки піддаються лікуванню, до якого рекомендується приступити негайно після виявлення проблеми. Видалення околоногтевих бородавок за допомогою лазеротерапії – це ефективний метод, після якого, як правило, не буває рецидивів. Процедура проводитися під місцевою анестезією, пошарово видаляючи утворення

Проста (навколонігтьова ) бородавка до 20мм, 1шт – 1850 грн

Проста (навколонігтьова) бородавка до 10мм, 1шт – 850 грн

Проста (навколонігтьова) бородавка до 5мм, 1шт – 550 грн

Лікування підошовних бородавок

Підошовні бородавки – проблема, часто спостерігається дерматологами, ознакою є  утворення грубих болючих  ущільнень стопи. Лазерна методика – ефективна і найменш травматична методика лікування.

Вірус папіломи людини проникає в організм, в результаті чого на тілі утворюються бородавки. Підошовна бородавка або шипица – супроводжується пекучим болем прогресуючого характеру. Видалення підошовних бородавок – це процедура, яка позбавить від дискомфорту і поверне стопам здоров’я. Приступити до позбавлення від утворень можна відразу після консультації з фахівцем. У сучасній дерматології відомі різні методи видалення підошовних бородавок, найпопулярніші з них – кріодеструкція (виморожування, використовуючи рідкий азот), радіохвильової метод (припікання електрикою), хірургічне видалення, лазеротерапія. Найбільш ефективний – лікування лазером. Малоболючий , спосіб займає мінімальну кількість часу і по праву вважається найточнішим, безпечним і прогресивним. 

Підошовна бородавка до 20мм, 1шт – 1850 грн

Підошовна бородавка до 10мм, 1шт – 950 грн

Підошовна бородавка до 3мм, 1шт – 400 грн

Лікування папілом

Папілома – доброякісна пухлина шкіри, що розвивається з плоского епітелію і піднімається над поверхнею шкіри у вигляді сосочкоподібного наросту. Можуть виникати   під пахвами, на повіках, шиї і в міcцях постійного тертя. Причиною появи є вірус папіломи людини (ВПЛ). Вилікувати його фактично неможливо, але прибрати прояви на шкірі швидко, безболісно і без рубців за допомогою лазера можливо.

Папіломи – це невеликі новоутворення тілесного або коричневого кольору, які виступають над рівнем шкіри. Вони досить поширені і нешкідливі. Вони можуть варіюватися в розмірах від декількох міліметрів до 5 см. Зазвичай вони розташовуються в зоні пахв, на шиї, близько паху, або під грудьми. 

Папілома до 10 мм, 1шт інтимна зона – 600 грн

Папілома до 5 мм, 1шт (інтимна зона) – 250 грн

Папілома до 10 мм, 1шт (параорбітальная зона) – 550 грн

Папілома до 5 мм, 1 шт (параорбітальная зона) – 200 грн

Папілома до 50 мм, 1 шт – 1400 грн

Папілома до 20 мм, 1 шт – 750 грн

Папілома до 10 мм, 1 шт – 350 грн

Папілома до 5 мм, 1 шт – 150 грн

Папілома до 3 мм, 1 шт – 50 грн

Лікування дерматофібром

Дерматофіброма – доброякісне новоутворення шкіри, безпечне для життя, є косметичним дефектом, і видаляєтся  лазером.

Один з видів доброякісних внутрішньошкірних пухлин – дерматофіброма. Вона починає формуватися з недиференційованих ретикулярних клітин, які складають сітчасту сполучну тканину людини. Такі новоутворення незначно виступають над шкірою, мають чіткий округлий контур і в діаметрі рідко перевищують 1 см. Найчастіше утворюється поодиноко. У разі множинного характеру, дерматофіброма з’являються на тілі незалежно і не створює групи. Особливо часто діагностуються на попереку, плечах, стегнах.

Дерматофіброма від 10мм, 1шт – 3900 грн

Дерматофіброма до 10мм, 1шт – 1050 грн

Лікування кондилом

Кондиломатоз– вірусне захворювання, яке проявляється новоутвореннями  тілесного кольору,

розташованими на статевих органах. Якщо їх не видаляти, то вони збільшуються, чим викликають

дискомфорт. Видалити їх можна швидко і безболісно.

 

Часто з інтимними проблемами люди соромляться звертатися до лікаря. Кондиломатоз – одна з них. Це вірусне захворювання, збудником якого є вірус папіломи людини. Виявляється утвореннями тілесного кольору, розташованими на статевих органах, навколо анального проходу, іноді в роті. Якщо їх не видаляти, то вони збільшуються, чим викликають великий дискомфорт. Видалити їх можна швидко і безболісно.

Гострі кондиломи – захворювання, викликане вірусом папіломи людини, який вражає епітеліальні клітини організму і слизові оболонки. ВПЛ розвивається в районі статевих органів. Відрізняється можливістю швидко передаватися на здорові тканини. У всіх випадках інфікування трапляється контактним шляхом, особливо статевим. 

Гострі кондиломи до 10 мм (50 -100 шт) – 300 грн

Гострі кондиломи до 10 мм (10 -50 шт) – 350 грн

Гострі кондиломи до 10 мм (1-10 шт) – 400 грн

Гострі кондиломи до 5 мм (50-100 шт) – 150 грн

Гострі кондиломи до 5 мм (10-15 шт) – 200 грн

Лікування себорейного кератозу

Себорейний кератоз – доброякісне новоутворення імовірно спадкового характеру, що виникає переважно у літніх людей, але буває і у молодих. Пухлина розвивається повільно. Спочатку виникає обмежене пляма коричневого забарвлення, яка поступово збільшується.  Найчастіше розташовуються на відкритих ділянках тіла.

Видалити їх можна швидко і безболісно.

Себорейний кератоз – захворювання шкіри, яке проявляється в потовщенні рогового шару епідермісу. Головною причиною виникнення вважають генетичну схильність. Новоутворення в більшості випадків  формуются у людей від 40 років. Кератоми можуть розвиватися роками, але ніколи не проходять самі по собі.

 

Себорейная кератома до 10мм, 1шт (інтім.з.) – 600 грн

Себорейная кератома до 5мм, 1шт (інтим. З.) – 250 грн

Себорейная кератома до 10мм, 1шт (параорбіт. З.) – 550 грн

Себорейная кератома до 5мм, 1шт (параорбіт.з.) – 200 грн

Себорейная кератома до 50мм, 1шт – від 1900 грн

Себорейная кератома до 20мм, 1шт – від 950 грн

Себорейная кератома до 10мм, 1шт – від 450 грн

Себорейная кератома до 5мм, 1шт – від 250 грн

Себорейная кератома до 3мм, 1шт – від 50 грн

Лікування сенильного кератоза

Вогнища сенильного кератоза розташовуються переважно на відкритих ділянках шкірного покриву у вигляді обмежених бляшок, покритих щільними кірками сірувато-рожевого кольору. Можуть перенароджуватися в плоскоклітиний рак шкіри.

Видалити кератоми можна швидко і безболисно . Обов’язковим є пато-гістологічне дослідження даних новоутворень.

Захворювання сенильної кератоми являє собою доброякісне новоутворення. Розвивається у людей старше 30-ти років. Зовні проявляється у вигляді множинних утворень рожево-сірого кольору. Новоутворення можуть запалюватися, кровоточити при механічному пошкодженні.

Сенільна кератома до 10мм, 1шт (параорбіт. З.) – 550 грн

Сенільна кератома до 5мм, 1шт (параорбіт.з.) – 200 грн

Сенільна кератома до 20мм, 1шт – 950 грн

Сенільна кератома до 10мм, 1шт – 450 грн

Сенільна кератома до 5мм, 1шт – 250 грн

Сенільна кератома до 3 мм, 1шт – 50 грн

Лікування атером

Атерома – рухливе щільно-еластичне утворення з чіткими контурами,

виникає в результаті закупорки проток сальних залоз. Видалити її можна швидко і практично безболісно.

Атерома – рухливе щільно-еластичне утворення з чіткими контурами, що виникає в результаті закупорки проток сальних залоз. Якщо проблему запустити, то можуть з’явитися біль, почервоніння, набряк, підвищення температури. Видалити її можна швидко і практично безболісно.

В результаті закупорки проток сальних залоз виникає епідермальна кіста доброякісного характеру, іменована атеромою. Процедура з видалення атероми – необхідна умова для збереження здоров’я, так як вона може піддаватися інфікування з розвитком гнійного абсцесу.

Атерома до 50мм, 1шт – 7900 грн

Атерома до 20мм, 1шт – 3200 грн

Атерома до 10мм, 1шт – 1200 грн

Атерома до 5мм, 1шт – 750 грн

Атерома до 3мм, 1шт – 450 грн

Лікування гемангіом

Гемангіома – доброякісна судинна пухлина. Згодом вони стають більше в обсязі і ростуть вглиб, ніж можуть зачепити внутрішні органи. Це може привести до ускладнень і небажаних наслідків. Тому дуже важливо своєчасне усунення судинних пухлин.

Гемангіома – це судинне утворення доброякісного характеру. . Розвиватися вона в будь-якому віці, а також може бути вродженою. Місце локалізації може бути на шкірі або під нею – на внутрішніх органах, або ж носити змішаний характер. Новоутворення, як правило, гладке і може трохи виступати над шкірою. Вид, форма, розмір, колір і глибина проникнення пухлини може бути різним і залежати від стадії розвитку. Дуже важливо своєчасно усунути судинну пухлину, тому що з часом вона стає більше в обсязі і проникає глибше до органів. Таке збільшення може призвести до різного роду ускладнень.

Видалення гемангіом в нашій клініці проводитися за один візит або за кілька сеансів, все залежить від виду. Час, який доведеться приділити вирішенню проблеми, залежить від місця і розміру освіти. Ці ж фактори в підсумку впливають на ціну виконання процедури.

Лімфангіома до 50мм, 1шт – 1800 грн

Лімфангіома до 10мм, 1шт – 650 грн

Піогенний гранульома до 50мм, 1шт – 4900 грн

Піогенний гранульома до 20мм, 1шт – 3800 грн

Піогенний гранульома до 5мм, 1шт – 1200 грн

Ангіокератома до 10мм, 1 шт – 1850 грн

Ангіокератома до 5мм, 1 шт – 850 грн

Стареча гемангіома (сенильная гемангіома), 1 шт до 20 мм – 3800 грн

Стареча гемангіома (сенильная гемангіома), 1 шт до 10 мм – 1600 грн

Стареча гемангіома (сенильная гемангіома), 1 шт до 5 мм – 800 грн

Венозна гемангіома (гемангіома губ), 1 шт до 10 мм – 1800 грн

Венозна гемангіома (гемангіома губ), 1 шт до 5 мм – 950 грн

Павукоподібна гемангіома (судинна зірочка) до 10 мм, 1 шт – 450 грн

Капілярна гемангіома (ювенільний гемангіома), 1 шт до 5 мм – 300 грн

Капілярна гемангіома (ювенільний гемангіома), 1 шт до 3 мм – 100 грн

Лікування базаліом

Базаліома – пухлина з базального шару епітелію шкіри, один з видів раку шкіри. Найчастіше, виникає на відкритих ділянках шкіри у людей старше 40 років. До факторів, що сприяють її розвитку, відносять часте і тривале перебування під прямими сонячними променями. Базаліома має місцево руйнівний ріст і не дає метастазів.

Лазерне видалення – найменш травматичний метод, який має хороший терапевтичний і косметичний ефект.

Базальноклеточная карцинома – найбільш поширений тип злоякісних новоутворень шкіри. Пухлина складається з базального шару епітелію шкіри, звідси і пішла назва базаліома. Її особливість полягає в тому, що вона займає проміжний характер між доброякісною і злоякісною пухлиною. Новоутворення  не схильне до метастазування, але зростає углиб, тим самим вражаючи м’язові і кісткові тканини.

Базаліома до 50 мм, 1 шт – 18600 грн

Базаліома до 20 мм, 1 шт – 8900 грн

Базаліома до 10 мм, 1 шт – 4800 грн

Базаліома до 5мм, 1шт – 2900 грн

Лікування гігром

Гігрома – пухлиноподібне утворення, що є скупченням рідини. З’являються вони в області суглобів або навколо сухожиль. Як правило, гігроми можуть розвиватися на ділянках тіла, які постійно піддаються травматизації або тривалого тиску. У міру збільшення розмірів гігроми з’являється тупий біль в даній області, обмеження при згинанні.

Доброякісна пухлина – гігрома, візуально схоже на невелику кульку з рідиною. Розпізнати і діагностувати кісту такого типу можна на УЗД і МРТ обстеженні. У практиці локалізація найбільш часто зустрічається:

 

  • На лучезапястном суглобі;
  • На стопах;
  • На зап’ясті;
  • На передпліччях;
  • У колінному суглобі.

 

Не дивлячись, на доброякісний характер, пухлина здатна приносити чимало неприємностей і навіть хворобливих відчуттів. Видалення гігроми поверне комфортні відчуття, позбавивши від фізичного та естетичного дискомфорту. До лікування гігроми кисті необхідно приступити якомога раніше, не допускаючи її зростання і появи можливих ускладнень.

Гігрома (синовіальна кіста) від 50мм, 1 шт – 16800 грн

Гігрома (синовіальна кіста) до 50мм, 1шт – 7600 грн

Гігрома (синовіальна кіста) до 20мм, 1шт – 3800 грн

Гігрома (синовіальна кіста) до 10мм, 1шт – 2400 грн

Лікування шкірного роги

Шкірний ріг – це новоутворення з рогових мас конічної форми, коричневого кольору, щільної консистенції. Його обов’язково потрібно видалити і після зробити гістологічне дослідження.

Шкірний ріг являє собою новоутворення з рогових мас конічної форми, коричневого кольору, щільної консистенції. Розвивається у людей старших вікових груп, зазвичай розташовується на обличчі (вуха, щоки). Переважно шкірний ріг виникає на тлі сенильного кератозу.

Шкірний ріг – дуже неестетичне новоутворення, що викликає дискомфорт. Від нього обов’язково потрібно позбутися і після зробити гістологічне дослідження.

Шкірний ріг – специфічне новоутворення, що складається з клітин зовнішнього пулу епідермісу. Найчастіше діагностується у людей похилого віку і зовні нагадує ріг. Щільний шкірний наріст носить доброякісний характер або може бути початковою стадією плоскоклітинного раку. Тому при першому прояві захворювання необхідна консультація фахівця.

Шкірний ріг до 50мм, 1шт – 4200 грн

Шкірний ріг до 20мм, 1шт – 1200 грн

Шкірний ріг до 10мм, 1шт – 550 грн

Лікування контагіозного молюска

Контагіозний молюск – паразитарне ураження шкіри і слизових оболонок . Виявляється безболісними вузликові висипання. Діагноз ставиться на підставі огляду, а видалення проводиться за допомогою лазера.

Контагіозний молюск – паразитарне ураження шкіри і слизових оболонок специфічним вірусом. Проявляється безболісними вузликовими висипаннями.

Діагноз ставиться дерматологом на підставі клінічного огляду пацієнта, а видалення проводиться за допомогою лазера.

Різновид вірусу віспи може викликати вірусну інфекцію, широко відому як контагіозний молюск. Вперше прояв хвороби може дати про себе знати в будь-якому віці, але більш характерно воно дітям у віці до десяти років.

Контагіозний молюск до 20мм, 1шт – 850 грн

Контагіозний молюск до 10мм, 1шт – 400 грн

Контагіозний молюск до 5мм, 1шт – 250 грн

зв'язок
+3 8 063 889 75 76