Лазерна естетична медицина

Лазеротерапія вирішує безліч хірургічних і естетичних проблем в сучасній медицині. Перевагами є виражений ефект, короткий період реабілітації і відсутність ускладнень. Також всі процедури проводяться швидко і безконтактно.

Лікування купероза

Купероз – захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин чутливої шкіри. Якщо шкіра сприйнятлива до впливів зовнішніх факторів, вона реагує на них почервонінням, запаленням, сверблячкою, печінням, поколюванням при незначних перепадах температури .

Купероз – захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, яке настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин чутливої ​​шкіри. Якщо шкіра сприйнятлива до впливів зовнішніх факторів, вона реагує на них почервонінням, запаленням, сверблячкою, печінням, поколюванням при незначних перепадах температури . Легко і швидко купероз можна вилікувати за допомогою лазерної методики.

Купероз виникає, коли циркуляція крові в поверхневих шарах шкіри обличчя порушена. Візуально це проявляється сіткою видимих ​​тонких капілярів рожевого червоного або фіолетового кольору. Першопричиною даного косметичного дефекту є атрофування мікроскопічних м’язових волокон, які допомагали капілярах розширюватися і звужуватися, залежно від інтенсивності припливу крові до обличчя.

Видалення судин, від 200 імпульсів, за імпульс – 15 грн

Видалення судин, до 50 імпульсів, за імпульс – 25 грн

Видалення судин, 50-200 імпульсів, за імпульс – 20 грн

Видалення судин, 1 імпульс – 25 грн

Лікування ерітрокупероза

Ознакою ерітрокупероза (хвороби «червоних щік») вважається інтенсивне почервоніння шкіри. Як правило, при ерітрокуперозі запалення стають постійним явищем і посилюються під впливом агресивних чинників.

Всього за 5-6 процедур лазерного лікування, проведених в Клінічній академії лазерної медицини, можна повернути шкірі здоровий вигляд і природний колір.

Проблеми зі здоров’ям, які можуть заподіять істотний дискомфорт не завжди зараховують до офіційного списку захворювань. Зокрема це відноситься і до такого явища, какерітрокуперозу. Його ознакою вважається інтенсивне почервоніння шкіри. Як правило, при хворобі червоних щік запалення стає постійним явищем і посилюється під впливом агресивних чинників.

Лікування ерітрокупероза, все обличчя, 1 сеанс – 800 грн

Лікування телеангіоектазій

Судинні сіточки – розширені розгалужені кровоносні судини незапальної природи. Бувають лінійними, павукоподібними, точковими, червоного або фіолетового кольору.

Судинні сіточки – розширені розгалужені кровоносні судини невоспалительной природи. Бувають лінійними, павукоподібними, точковими, червоного або фіолетового кольору. Судинні сіточки можна плутати з варикозом.

 За допомогою лазера можливо точно прицільно впливати тільки на патологічні судини. Здорові тканини і судини не пошкоджуються. Процедура безболісна, іноді відчувається легке поколювання.

Телеангіектазії – це візуальний прояв розширених дрібних судин на невеликій ділянці шкіри. Локалізуються такі прояви найчастіше на обличчі і ногах, мають червоний або фіолетовий колір. За своєю природою, як правило, вони не є небезпечними для здоров’я, але надають досить істотний естетичний дискомфорт. На щастя, в сучасній косметології проводиться видалення будь-яких судинних зірочок (незалежно від типу, форми і розміру). Телеангіектазія носить прогресивний характер і з віком нещадно збільшується, тому рекомендується видалення судинних зірочок ще на ранніх стадіях.

Телеангіектазії схильні до прояву в різних групах населення, захворювання мало залежить від віку і роду занять. Перед лікуванням судинних зірочок необхідно провести диференціальну діагностику для того, щоб встановити справжню причину їх виникнення. До основних факторів прояву слід віднести:

Малорухливий спосіб життя;

Шкідливі звички (куріння, зловживання алкоголем);

Надмірні фізичні навантаження;

Ендокринні захворювання або гормональний дисбаланс;

Зайва вага;

Захворювання вен, печінки або серцево судинної системи;

Велика кількість абортів і переношування дитини під час вагітності;

Вроджена чи набута неспроможність сполучних тканин.

 

Видалення судин, від 200 імпульсів, за імпульс – 15 грн

Видалення судин, 50-200 імпульсів, за імпульс – 20 грн

Видалення судин, до 50 імпульсів, за імпульс – 25 грн

Видалення судин, 1 імпульс – 25 грн

Лікування розацеа

Розацеа – це хронічне захворювання шкіри, яке характеризується почервонінням шкіри, наявністю гнійничкових висипань, потовщенням дерми.

Розацеа – це хронічне захворювання шкіри, яке характеризується почервонінням шкіри, наявністю гнійничкових висипань, потовщенням дерми.

Хороший терапевтичний ефект від лазеротерапії досягається не тільки в початковій стадії розацеа, але навіть при тривалому перебігу хвороби.

 

Почервоніння на вашому обличчі – постійне явище? Це тривожний симптом, який свідчить про те, що пора звернутися до лікаря. Досвідчений фахівець діагностує захворювання і призначить правильне лікування розацеа, яке позбавить вас від естетичного дискомфорту.

Лікування розацеа – все обличчя, 1 процедура – 800 грн.

Лікування акне

Акне (вугрева хвороба) – хронічне захворювання шкіри, викликане запаленням сальних залоз. Лазерна методика лікування, що застосовується дає можливість повністю позбутися від вугрів, висипу, запалень, чого неможливо досягти за допомогою косметичних засобів і прийому антибіотиків.

Постакне є наслідком вугрової хвороби. В ході захворювання шкіра пацієнта зазнає значних запальних процесів, що зачіпають не тільки епідермальний (верхній) шар, а й дерму (середній шар шкіри). Естетичні дефекти виявляються у вигляді розширених пор, червоних плям або судинної сітки, дисхромії, рубцювання. Правильне лікування акне має бути проведено на перших етапах захворювання, щоб уникнути порушень шкірного покриву в подальшому.

Якщо вугрової хвороба протікала тривалий час і не було зроблено правильних заходів по її лікуванню, наслідком стануть виражені дефекти шкіри. Постакне можна уникнути практично повністю, якщо проводити комплексне лікування акне під наглядом косметолога і дерматолога. Найпоширенішими причинами акне є:

Гормональні зміни в організмі в перехідному віці

Гіперреактивність сальних залоз

Алергічні реакції

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Постійні стресові ситуації, слабкий імунітет

Внаслідок прийому деяких лікарських препаратів

Неправильно підібрані косметичні засоби

Спадковий фактор

Лікування акне – все обличчя, 1 процедура – 800 грн.

Лікування рубців і розтяжок

З медичної точки зору рубець є наслідком загоєння ушкодження шкіри і заміщення шкірного дефекту сполучною тканиною, він являє собою завершальний етап відновлення шкірного покриву. Серед причин їх утворення виділяють травми (шрами після порізів, ран, опіків або операцій) і наслідки захворювань шкіри (вугрової висипки, віспи та ін.).
Лазерна шліфовка рубців дозволяє швидко і безболісно прибрати як нові, так і застарілі шрами на будь-якій частині тіла.

Лікування гіперпігментацій

Природний колір шкіри – це конституціональна пігментація, сформована генетично. Під дією ультрафіолетових променів кількість темного пігменту в шкірі збільшується.

 

Природний колір шкіри – це конституціональна пігментація, сформована генетично. Під дією ультрафіолетових променів кількість темного пігменту в шкірі збільшується. Надлишок меланіну призводить до виникнення пігментних плям, які доставляють масу проблем естетичного характеру.

Пропонуємо ефективну методику безпечного позбавлення від пігментації за допомогою лазерних установок і гарантує видимий ефект.

Гіперпігментація – потемніння окремих ділянок шкіри пацієнта через надлишок пігменту.  Розрізняють генералізований або локалізований характер. Гіперпігментація буває вродженою, як веснянки, або набутою.

Пігментну пляму, хлоазма (пігментація вагітних) до 20мм, 1шт – 1950 грн

Пігментну пляму, хлоазма (пігментація вагітних) до 10мм, 1шт – 850 грн

Пігментну пляму, хлоазма (пігментація вагітних) до 5мм, 1шт – 300 грн

Лікування оніхомікозу

Оніхомікоз (грибок нігтів) – грибкове ураження нігтьових пластинок. У більшості випадків, інфікування одного нігтя веде до поразки інших нігтів.

Оніхомікоз (грибок нігтів) – грибкове ураження нігтьових пластинок. У більшості випадків, інфікування одного нігтя веде до поразки інших нігтів.

Лазерне лікування оніхомікоза проводиться з використанням установки для лікування грибка Fotona XP: MAX, яка руйнує білкову структуру грибка і гарантує одужання нігтя.

Грибкове захворювання, яке вражає одну за одною нігтьові пластини, називається «Оніхомікоз». Хвороба приносить масу естетичного клопоту і фізичний дискомфорт. Лікування грибка нігтів на ногах проходить набагато легше і швидше, якщо приступити до нього на початкових стадіях.

Лікування оніхомікозу 5 пальців (рука / нога) 1 процедура – 600 грн

Лікування оніхомікозу 1 палець (рука / нога) 1 процедура – 250 грн

Видалення татуювань

Завдяки розвитку медицини і сучасному обладнанню, татуювання вже не є незворотними утвореннями на шкірі. У нашій клініці пропонується лазерне видалення татуювань і татуажу, найбільш ефективна і безпечна процедура. Не має ризику рубцювання або опіків.

Завдяки розвитку медицини і сучасному обладнанню, татуювання вже не є незворотними утвореннями на шкірі.

У нашій клініці пропонується лазерне видалення татуювань і татуажу, найбільш ефективна і безпечна процедура. Не має ризику рубцювання або опіків.

 

Приблизно 30% людей, що мають тату, бажають позбутися від нього. Татуювання може набриднути, вигоріти, бути виконаною непрофесіоналом, її можуть зажадати прибрати на роботі – досить багато причин, за якими сьогодні так популярно лазерне видалення тату / татуювання.

Татуаж губ, 1 сеанс – 800 грн

Татуаж брів, 1 сеанс – 650 грн

Татуювання понад 10 см2, 1 сеанс – індивідуально

Татуювання 10 см2, 1 сеанс -1900 грн

Татуювання 5 см2, 1 сеанс – 1200 грн

Татуювання до 1 см2, 1 сеанс – 450 грн

зв'язок
+3 8 063 889 75 76